Serdecznie witamy na oficjalnej stronie Szklar Górnych, pięknej miejscowości położonej wśród pięknych zielonych lasów...

Przejdź do treści

UWAGA: Jeżeli chcecie Państwo zamieścić jakąś ważną informacje w AKTUALNOŚCIACH prosimy o kontakt !

Uwaga zmiana terminu odbioru odpadów biodegradowalnych !

Uwaga mieszkańcy miejscowości Szklary Górne oraz Dąbrowa Górna, Gola, Kłopotów, Krzeczyn Mały, Krzeczyn Wielki, Księginice, Lubków, Miroszowice, Obora, Osiek, Owczary, Siedlce, Składowice, , Ustronie i Zalesie zmiana terminu odbioru odpadów biodegradowalnych !!!

Firma A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o. (ul. Lecha 10, 41-800 Zabrze) informuje, że nastąpiła zmiana terminu odbioru odpadów biodegradowalnych z dnia 14.08.2013r. na 22.08.2013r.(czwartek)

W związku z powyższym apelujemy do wszystkich mieszkańców miejscowości o udostępnienie firmie odbierającej odpady pojemników na odpady biodegradowalne. Pojemniki powinien być oznaczone w sposób nie budzący wątpliwości co do jego zawartości. Pojemniki należy pozostawić w przystosowanych do tego zagrodach (otwartych) lub wystawić przed nieruchomość, tak aby uniknąć pominięcia przy odbiorze odpadów.
Ponadto informujemy, że firma odbierająca odpady nie ma prawa wstępu na Państwa nieruchomość.
Kolejny odbiór odpadów biodegradowalnych nastąpi w dniu 28.08.2013r. zgodnie z harmonogramem wywozów.
Za zaistniałe zmiany przepraszamy.


W tej zakładce planowane jest umieszczanie ważnych i bieżących informacji oraz aktualności z życia Szklar Górnych. Chcielibyśmy informować mieszkańców o wydarzeniach, które sie odbyły się lub będa niebawem organizowane u nas lub najbliższej okolicy. Pragniemy również, abyście Państwo mieli także swój własny wkład w redagowanie tego działu. Czekamy więc na informacje od Państwa, dotyczące problemów naszej miejscowości. Napiszcie co Was trapi, męczy lub irytuje, co można zmienić żeby mieszkało i żyło nam się tu lepiej,  zdrowiej i przyjemniej. Czekamy na Państwa sygnały, wiadomości i informacje.Wróć do spisu treści