Serdecznie witamy na oficjalnej stronie Szklar Górnych, pięknej miejscowości położonej wśród pięknych zielonych lasów...

Przejdź do treści

UWAGA: Jeżeli chcecie Państwo zamieścić jakąś ważną informacje w AKTUALNOŚCIACH prosimy o kontakt !


BAL OPŁATKOWY 2013
Tradycyjnie jak co roku ,w restauracji "Rozdroże" odbył się "Bal Opłatkowy" Jak zwykle dopisała frekwencja i dobre humory uczestników imprezy. A i ja tam byłem, miód i wino piłem.
Co przeżyłem i widziałem to w dziale
GALERIA pokazałem.
Z
obacz może fotograf uchwycił na zdjęciu właśnie Ciebie...
Autorem zdjęć jest Pan Jan (T).
Dziękujemy


Wyróżnienie dla Piotra Kowalczyka !

Piotr Kowalczyk z klasy VI Szkoły Podstawowej w Szklarach Górnych uzyskał wyróżnienie w kategorii I (klasy IV-VI szkół podstawowych) w DOLNOŚLĄSKIM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „SEN, W KTÓRYM BYŁEM”, który rozstrzygnięto 15.01.2013r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.


W konkursie tym brało udział około 100 dzieci z całego województwa dolnośląskiego. Piotrek napisał swoją pracę w formie wiersza, który zatytułował "Zaczarowany las marzeń". Wsparcia i pomocy

korektorskiej udzieliła mu polonistka - p. Agata Szymańska.

Gratulacje dla zdolnego literata
!

W tej zakładce planowane jest umieszczanie ważnych i bieżących informacji oraz aktualności z życia Szklar Górnych. Chcielibyśmy informować mieszkańców o wydarzeniach, które sie odbyły się lub będa niebawem organizowane u nas lub najbliższej okolicy. Pragniemy również, abyście Państwo mieli także swój własny wkład w redagowanie tego działu. Czekamy więc na informacje od Państwa, dotyczące problemów naszej miejscowości. Napiszcie co Was trapi, męczy lub irytuje, co można zmienić żeby mieszkało i żyło nam się tu lepiej,  zdrowiej i przyjemniej. Czekamy na Państwa sygnały, wiadomości i informacje.

Wróć do spisu treści