Serdecznie witamy na oficjalnej stronie Szklar Górnych, pięknej miejscowości położonej wśród pięknych zielonych lasów...

Przejdź do treści

Zimowy rozkład jazdy
Od 3 listopada, autobusy miejskie będą kursować według nowego, zimowego rozkładu jazdy. Inaczej będzie również jeździć komunikacja gminna.
Przede wszystkim zmienią się godziny odjazdu autobusów z poszczególnych przystanków. Ponadto na czas zimy zlikwidowana zostanie linia numer 8 i 9.

Uruchomiony zostanie także przystanek Zacisze NŻ dla linii nr 4 koło miejscowości Obora. Wydłużone zostaną natomiast wybrane kursy linii 0 do przystanku Małomicka-Las, a kursy linii 4 do pętli Przylesie Działki będą realizowane tylko do pętli Przylesie.
Pracownicy urzędu i PKS proszą mieszkańców o zapoznanie się z nowymi rozkładami jazdy, które pojawią się na przystankach autobusowych. Inaczej pojadą także autobusy gminy wiejskiej Lubin. Jako ważniejsze zmiany urzędnicy wymienili uruchomienie nowej linii 101 relacji Lubin-Osiek-Kłopotów-Niemstów-Miłosna-Gogołowice, a także dodatkowych kursów do Kłopotowa w soboty oraz do Obory, Buczynki, Pieszkowa, Raszowej, Miłoradzic w dni robocze.

Od 3 listopada wydłużone zostaną ponadto niektóre kursy linii 124 do Szklar Górnych, a także wprowadzone zostaną nowe przystanki – Obora ul. Malinowa, ul. Lubińska Kościół, Gorzelin wieś w obu kierunkach, Osiek ul. Św. Katarzyny 03, 04.
Korekcie zostaną poddane ponadto odjazdy pozostałych kursów komunikacji gminnej.

Gminna Publiczna Komunikacja Zbiorowa
- Rozkład jazdy
w dniach 01-02.11.2014 r.

Gminna Publiczna Komunikacja Zbiorowa
informuje, że autobusy Gminnej Publicznej Komunikacji Zbiorowej w dniu Wszystkich Świętych i Dniu Zadusznym będą kursować tak jak w soboty i niedziele dotychczasowego rozkładu jazdy.

W tej zakładce planowane jest umieszczanie ważnych i bieżących informacji oraz aktualności z życia Szklar Górnych. Chcielibyśmy informować mieszkańców o wydarzeniach, które sie odbyły się lub będa niebawem organizowane u nas lub najbliższej okolicy. Pragniemy również, abyście Państwo mieli także swój własny wkład w redagowanie tego działu. Czekamy więc na informacje od Państwa, dotyczące problemów naszej miejscowości. Napiszcie co Was trapi, męczy lub irytuje, co można zmienić żeby mieszkało i żyło nam się tu lepiej,  zdrowiej i przyjemniej. Czekamy na Państwa sygnały, wiadomości i informacje.Wróć do spisu treści